Кіровоградська область. Професійно-технічне училище №38 Голованівськ

 



Атестація


     Стажування майстрів виробничого навчання проводиться відповідно до вимог ДС ПТО з конкретних робітничих професій з метою підтвердження чи підвищення робітничої кваліфікації (робітничого розряду, класу, категорії), практичного ознайомлення із сучасною технікою та технологією виробництва, виробничим досвідом, оволодіння прийомами і методами праці передовиків виробництва на штатному робочому місці.
     З 2011 року майстри виробничого навчання нашого училища стажування та курси підвищення кваліфікації проходять за новими умовами. Так, майстер в/н з професії «Тракторист – машиніст с/г виробництва» Асташкевич О.В. курси підвищення кваліфікації проходив на базі Лисянського професійного аграрного ліцею (Черкаська область).
     Професійний модуль опрацьовував самостійно у формі стажування на базі фермерського господарства «Нива» Голованівського району на підтвердження робітничої кваліфікації тракториста категорій А, В, С, Д, Е .Ознайомлення із будовою, режимами роботи, комплексними системами ТО тракторів та комбайнів, програмами на тракторі New Holland Т – 7040, підготовка до роботи машино – тракторного агрегату відбувалася на базі трактора іноземного виробництва New Holland Т – 7040 та комбайна New Holland ТС – 5080 на протязі 80 годин, 68 з яких були практичними заняттями , 10 годин кожен майстер індивідуально водив ці трактор та комбайн з використанням програм та режимів роботи. 10 годин навчального часу практично розглядали основні відмінності сучасних тракторів та с/г машин вітчизняного виробника. Це навчання відбувалося на протязі 5 днів на базі навчально – виробничого комплексу «Сучасний фермер» Лисянського професійного аграрного ліцею.
     Практичні заняття проходили з використанням тракторів і с/г машин фірми Аксіана та Класік з технікою для захисту рослин та внесення мінеральних добрив.
Німецькі сучасні агротехнології, с/г машини та техніка вивчались за конкретною сезонною с/г роботою, а саме, захист рослин та мінеральні добрива на базі Німецького аграрного центру в Україні, що розташований на відстані 15 км від м. Умань.
     Майстер в/н з професії «Кухар – кондитер» Гордієнко В.М.у вересні 2011р. проходила курсове підвищення і стажувалася на базі Львівського вищого ВПТУ ресторанного сервісу та туризму.
Таке стажування дає можливість практично ознайомитись із сучасним обладнанням, технікою та інноваційними виробничими технологіями, передовим виробничим досвідом, оволодіти сучасними прийомами і методами праці безпосередньо на виробництві, на робочому місці.

 

 

Затверджено наказом №80 від 19.10.2012р.(протокол №1 ві19.10.2012р)

Графік роботи атестаційної комісії ПТУ №38 смт Голованівськ у 2012 – 2013 навчальному році

 

 

з\п

Прізвище, імя по батькові, посада педагога, який атестується

Прізвище, імя по  батькові членів атестаційної комісії, які вивчають діяльність осіб, які атестуються

Шляхи вивчення педагогічної діяльності

Відвідування уроків

(навчальних занять)

Відвідування поза навчальних заходів

Вивчення рівня навчальних досягнень учнів

Вивчення навчальної документації

1

Гринько Олена Леонідівна

Мазур Людмила Дмитрівна

19.11 – 23.11 (2уроки)

26.11 – 30.11 (2уроки)

21.01 – 25.01 (2уроки)

11.02 – 15.02 (2уроки)

26.11 – 30.11

11.02 – 15.02

24.12 – 28.12

11.03 – 15.03

22.10 – 26.10

14.01 – 18.01

2

Шарлович Анатолій Олександрович

Петренко Михайло Миколайович

22.10 – 26.10 (2уроки)

29.10 – 02.11 (2уроки)

18.03 – 22.03 (2уроки)

25.03 – 28.03 (2уроки)

05.11 – 09.11

04.02 – 08.02

24.12 – 28.12

11.03 – 15.03

22.10 – 26.10

14.01 – 18.01

3

Капінус Павло Васильович

Петренко Михайло Миколайович

10.12 – 14.12 (2уроки)

21.01 – 25.01 (2уроки)

04.02 – 08.02 (2уроки)

11.02 – 15.02 (2уроки)

10.12 – 14.12

18.03 – 22.03

17.12 – 21.12

04.03 – 07.03

29.10 – 02.11

21.01 – 25.01

4

Кублик Галина Вікторівна

Кабацюра Микола

Костянтиновича

12.11 – 16.11 (2уроки)

26.11 – 30.11 (2уроки)

04.02 – 08.02 (2уроки)

18.02 – 22.02 (2уроки)

10.12 – 14.12

04.02 – 08.02

24.12 – 28.12

04.03 &‐ 07.03

22.10 – 26.10

21.01 – 25.01

5

Овчінніков Віталій Миколайович

Бурдейний Юрій Серафимович

19.11 – 23.11 (2уроки)

26.11 – 30.11 (2уроки)

04.02 – 08.02 (2уроки)

11.02 – 15.02 (2уроки)

21.01 – 25.01

11.02 – 15.02

24.12 – 28.12

04.03 – 07.03

22.10 – 26.10

21.01 – 25.01

6

Мороченець Микола Володимирович

Кабацюра Микола

Костянтиновича

19.11 – 23.11 (2уроки)

10.12 – 14.12 (2уроки)

11.02 – 15.02 (2уроки)

11.03 – 15.03 (2уроки)

03.12 – 07.12

10.12 – 14.12

24.12 &‐ 28.12

04.03 – 07.03

29.10 – 02.11

24.12 – 28.12

7

Колесніков Микола Іванович

Шпанко Сергій Михайлович

19.11 – 23.11 (2уроки)

26.11 – 30.11 (2уроки)

21.01 – 25.01 (2уроки)

11.02 – 15.02 (2уроки)

26.11 – 30.11

11.02 – 15.02

24.12 – 28.12

11.03 – 15.03

22.10 – 26.10

14.01 – 18.01

8

Мельник Олександр Валентинович

Тоцька Лідія Михайлівна

26.11 &∓‐ 30.11 (2уроки)

10.12 – 14.12 (2уроки)

28.01 – 01.02 (2уроки)

25.02 – 01.03 (2уроки)

22.10 &‐ 26.10

26.11 – 30.11

24.12 – 28.12

11.03 – 15.03

22.10 – 26.10

14.01 – 18.01

 

 

План – графік

підвищення кваліфікації педагогічних працівників

ПТУ №38 смт Голованівськ на 2013 рік

 

 п/п

ПІБ

слухача курсів ПК

На базі якого закладу проходитимуть курси ПК

Категорія педагогічних працівників

Термін проведення курсів

1

Лужанська Н.В.

Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти АПН України м.Київ

Заступник директора з навчально – виховної роботи

01.04. – 06.04

28.10 – 01.11

2

Бурдейний Ю.С.

Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Учителі історії та правознавства (першої, вищої кваліфікаційних категорій), які викладають навчальні дисципліни освітньої галузі «Суспільствознавство»

10.06 – 21.06

3

Тоцька Л.М.

Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Учителі географії, економіки та природознавства

18.11 – 06.12

4

Тоцька Л.М.

Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Учителі біології, які викладають хімію, екологію та природознавство

08.04 - 26.04 – 30.11

5

Мороченець М.В.

Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Учителі предмета «Захист Вітчизни»

10.06 – 21.06

6

Овчінніков В.М.

Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Учителі фізики, астрономії, природознавства, математики та інформатики

07.10 – 11.10 І сесія

02.12 – 06.12 ІІ сесія

7

Колесніков М.І.

Інститут післядипломної освіти інженерно – педагогічних працівників (м. Донецьк) на базі ПТУ №12 м.Знам’янка

Майстри виробничого навчання

Заочна форма

І етап

(14.01 – 18.01)

ІІ етап

(15.04 – 19.04)

 

 

Список педпрацівників, проатестованих

в ПТУ №38 смт Голованівськ 2012 – 2013 н.р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я,

 по батькові

Посада

(із зазначенням предмету, професії) та рік призначення

Результати атестації

1

2

3

4

1

Кублик Галина Вікторівна

викладач спецпредметів з професії

«Кухар - кондитер», 2001р.

Присвоєно  кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”

2

Шарлович Анатоллій Олександрович

викладач спецпредметів з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування; тракторист – машиніст с\г виробництва;водій автотранспортних засобів»,2001р.

Підтверджено  раніше присвоєну  кваліфікаційну  категорію  “спеціаліст І категорії”

3

Капінус Павло Васильович

викладач спецпредметів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

Присвоєно  кваліфікаційну  категорію «спеціаліст І категорії»

4

Мельник Олександр

 Валентинович

викладач спецпредметів «Бухгалтерський облік», « Економіка підприємств» ,  з 2010р.  з професії «Конторський службовець (бухгалтерія)», «Інформатика», «Технології»

Присвоєно  кваліфікаційну  категорію «спеціаліст ІІ категорії»

5

Гринько Олена Леонідівна

викладач спецпредметів з професії «Оператор комп’ютерного набору»

Присвоєно   кваліфікаційну  категорію «спеціаліст ІІ категорії»

6

Колесніков Микола Іванович

Майстер  в/н з водіння автомобіля, 2005р

Встановлено  10 тарифний  розряд

 

 

Вітаємо всіх з успішним проходженням атестації!

Бажаємо успіхів та натхнення у подальшій педагогічній праці!

Педколектив.


Портфоліо

Викладач: Лужанська Н.В.

Завантажити


Портфоліо

Викладач: Кублик Г.В.

Завантажити